close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 2 października 2017

  Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” wznowiła program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia, kontynuujących swoją edukację na uczelniach wyższych w kraju, którego są obywatelami.

  Przypominamy, że program ten swego czasu był prowadzony przez Fundację „Semper Polonia”.

   

  Więcej informacji o „Programie stypendialnym dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą” znajduje się pod adresem: http://pol.org.pl/2017/09/15/program-stypendialny-dla-osob-polskiego-pochodzenia-studiujacych-za-granica-rozpoczelismy-nabor-wnioskow/. Tam też znajdą Państwo regulamin i wniosek stypendialny.

   

  Wnioski należy składać do 16 października 2017 roku. Można je również składać za pośrednictwem Konsulatu Generalnego RP we Lwowie w nieprzekraczalnym terminie do 12 października 2017 roku. W tym celu trzeba się skontaktować z Konsulatem telefonicznie (numer 032 295-79-74) lub drogą mailową (lwow.kg.legitymacje@msz.gov.pl)

   

  Uwaga dodatkowa. „Program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą” ma być kontynuowany także w kolejnych semestrach. W związku z tym zachęcamy kandydatów do otrzymania takiego stypendium do informacyjnego kontaktu z Konsulatem (telefon i mail –  jak wyżej) także po upływie terminu składania wniosków.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: