close

  • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć

     

  • WIZYTA W KONSULACIE

  • W celu zarezerwowania wizyty w Konsulacie Generalnym RP we Lwowie należy dokonać rejestracji w systemie e-Konsulat (www.e-konsulat.gov.pl).

     

    Rejestracja wizyt w systemie e-Konsulat dotyczy spraw: wizowych i Karty Polaka. Po zarejestrowaniu się należy – dla pewności – wydrukować potwierdzenie umówienia wizyty na wybrany przez Państwa dzień i godzinę.

     

    W razie potrzeby złożenia kilku wniosków należy zadbać o zarejestrowanie każdej sprawy osobno. Dotyczy to również rejestrowania wizyt dla kilku osób.

     

    Zapisów w systemie e-Konsulat nie wymagają sprawy z zakresu pomocy konsularnej, wypadki losowe, odbiór paszportów i innych dokumentów.

     

    Wizyty w sprawach paszportowych, prawnych, obywatelskich i innych umawiane są telefonicznie pod numerem telefonu  +38 032 29 57 975 lub mailowo pod adresem  wpok.lwow@msz.gov.pl

     

    Przy każdej wizycie w konsulacie należy pamiętać o zabraniu ze sobą polskiego dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

     

    Jeśli w systemie nie pojawia się interesujący Państwa dzień, oznacza to, że tego dnia Konsulat Generalny RP we Lwowie jest zamknięty lub dla danej usługi nie przyjmuje się w danym dniu interesantów albo nie ma wolnych miejsc.

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: